Постинг
09.05 11:40 -
Кой какво и кога празнува.....
Автор: theeconomist
Категория: Политика
Прочетен: 617 Коментари: 4 Гласове:
Последна промяна: 09.05 11:41
Прочетен: 617 Коментари: 4 Гласове:
15
Последна промяна: 09.05 11:41
Винаги има различна гледна точка.
За някои безпросветни некадърници историята е истерия.
На 8 ми май празнуват победените.
На 9 ти май празнуват победителите.
Кратуни прости, омразата винаги е функция на страха!
Прочее, днес с огромна удоволствие ви пращам на фичка ви пайчина!
За някои безпросветни некадърници историята е истерия.
На 8 ми май празнуват победените.
На 9 ти май празнуват победителите.
Кратуни прости, омразата винаги е функция на страха!
Прочее, днес с огромна удоволствие ви пращам на фичка ви пайчина!
© Сетила се Мара да се побара
Плоският данък вероятно ще остане в мина...
Буквата "Ъ" в Българския , а ...
Плоският данък вероятно ще остане в мина...
Буквата "Ъ" в Българския , а ...
и аз!
цитирайавраме хващай се да работиш
цитирайПо понятни причини , това е един от любимите ми филми-гледал съм го десетки пъти
и дори след толкова гледания когато попадна по тв на филма, не сменям канала
А иначе не винаги са виновни майките и вобще предките
Ето гледам го "Зеления вурдалак" Дядо истински герой , работливо съветско семейство, самият той с не лоша кариера на сценарист, продуцент, артист и кариерата му предимно в Русия Тоест и семейството и Съветите са направили всичко възможно да бъде порядъчен и успешен човек А и такъв се представи в началото
Говореше като болшинството хора от источните региони-на руски и за достойнствата на руския ези и култура На предишен 9ти май го видяхме на могилата на дядо си-истински герой от ВСВ За здравите връзки между руснаци и украинци Първото му посещение беше заявил , че ще е в Москва и още , и още...Стисках палци за него да стане президент и стана Всичко се оказа лъжа от предизборните му обещания и на практика спечели състезанието за президент заради руското население най-вече То впрочем в повечето случаи е било така
каква вина има дядо му например, та той днес плюе на гроба му разхождайки се спокойно сред паметниците на Бандера, Шухевич и други изроди от УПА.
Киркоров му бе ракета носител в артистичната му кариера, Коломойски в политическата Киркоров е със санкции -блокирани активи и без право на влизане в Украйна , а Коломойски в затвора Тоест обруга значими хора и в семейство и способствали кариерното му израстване , а сложи и слага чадър на престъпници в миналото и сега Сам влезе в престъпни корупсионни и крадливи схеми За всеки известен престъпник психолози са намирали детски травми или по късно в кариерното израстване При друсаното копеле всичко е на 6 -детство, кариера, красива жена...
Все неща , които са рамо за всеки мъж Та правиш опит да забраниш Чайковски, да буташ паметници на велики автори и държавници , а да не обелваш дума за възвеличаването на откровени губители на Украйна , на изроди избили десетки хиляди евреи , какъвто е и самия той
Не семейство и общество са го направили изрод, той самостоятелно се е изградил като такъм
Иначе честит празник Братан Днес не можах да отида до костницата в квартала, но този празник е един от най-светлите за мен
цитирайи дори след толкова гледания когато попадна по тв на филма, не сменям канала
А иначе не винаги са виновни майките и вобще предките
Ето гледам го "Зеления вурдалак" Дядо истински герой , работливо съветско семейство, самият той с не лоша кариера на сценарист, продуцент, артист и кариерата му предимно в Русия Тоест и семейството и Съветите са направили всичко възможно да бъде порядъчен и успешен човек А и такъв се представи в началото
Говореше като болшинството хора от источните региони-на руски и за достойнствата на руския ези и култура На предишен 9ти май го видяхме на могилата на дядо си-истински герой от ВСВ За здравите връзки между руснаци и украинци Първото му посещение беше заявил , че ще е в Москва и още , и още...Стисках палци за него да стане президент и стана Всичко се оказа лъжа от предизборните му обещания и на практика спечели състезанието за президент заради руското население най-вече То впрочем в повечето случаи е било така
каква вина има дядо му например, та той днес плюе на гроба му разхождайки се спокойно сред паметниците на Бандера, Шухевич и други изроди от УПА.
Киркоров му бе ракета носител в артистичната му кариера, Коломойски в политическата Киркоров е със санкции -блокирани активи и без право на влизане в Украйна , а Коломойски в затвора Тоест обруга значими хора и в семейство и способствали кариерното му израстване , а сложи и слага чадър на престъпници в миналото и сега Сам влезе в престъпни корупсионни и крадливи схеми За всеки известен престъпник психолози са намирали детски травми или по късно в кариерното израстване При друсаното копеле всичко е на 6 -детство, кариера, красива жена...
Все неща , които са рамо за всеки мъж Та правиш опит да забраниш Чайковски, да буташ паметници на велики автори и държавници , а да не обелваш дума за възвеличаването на откровени губители на Украйна , на изроди избили десетки хиляди евреи , какъвто е и самия той
Не семейство и общество са го направили изрод, той самостоятелно се е изградил като такъм
Иначе честит празник Братан Днес не можах да отида до костницата в квартала, но този празник е един от най-светлите за мен
Те победените са на път да се сдобият и с втори празник.
цитирайВашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
За този блог

Гласове: 31471
Блогрол